whitegraphic | whitegraphic.eu

Portfolio

Wiemy, że wyjątkowy efekt końcowy zależy od dobrego projektu. Aby nasze grafiki zadowoliły nawet najbardziej wymagających klientów, oddajemy się w pełni każdemu zleceniu.

Grafika i projektowanie nowych rzeczy to nasza pasja.

Z uwagi na obowiązujące nas zobowiązania nie możemy pokazać wszystkich prac oraz produktów, które zrobiliśmy dla naszych klientów. Poniżej prezentujemy prace, udostępnione w naszym portfolio na portalu Behance.

Kamil jest profesjonalistą dbającym o każdy detal, doskonale rozumiejący wizję i cele klienta. Pracuje szybko ale dokładnie, niejednokrotnie jego sugestie i rozwiązania okazywały się strzałem w dziesiątkę :) Zdecydowanie polecam!!!

Marta Łuczak

Orlen Oil | Marketing Specialist

Prace zostały wykonane z należytą starannością, zgodnie z zasadami sztuki. Polecam korzystanie z usług firmy whitegraphic wszystkim Klientom, którzy cenią sobie profesjonalizm, wysoką jakość usług i terminowość.

Piotr Kaczmarek

Datexa | CEO

Współpraca z Panem Kamilem Kwapińskim była dla nas owocna, a tym samym polecamy go jako solidnego i profesjonalnego partnera w zakresie świadczenia usług graficznych, reklamowych i marketingowych.

Mariusz Guman

Studio Martin | CEO

Wszystkie projekty zostały wykonane terminowo i z należytą starannością. Rekomenduję Pana Kamila Kwapińskiego jako solidnego, rzetelnego i godnego zaufania pratnera do współpracy.

Wiesław Kurach

BOSiR | Dyrektor

Projekty Pana Kamila Kwapińskiego cechuje duża oryginalność i odchodzenie od standardowych kanonów graficznych, dzięki czemu wyniki jego pracy odróżniają się na tle innych grafików czy konkurencji.

Anna Świderska

Odrodzenie | specjalista ds. PR

santi diving logo
orlen platinum oil logo
catred logo
bridgestone logo